Komplet Pay-Per-View løsning - specielt til mindre sportsgrene
Online platform, 3-4 kamera, grafik, liveredigering mm.
- BETALING
- LIVE STREAMING
- VIDEO ARKIV
- VIDEOFIL SALG
I skal kun have 150 betalende bruger, herefter har i overskud! (Ingen ekstra udgifter, i skal blot skaffe 150 betalende bruger og 1-2 frivillige hjælper. Jeg kommer med udstyr, platform, liveredigere osv. alt incl.) En lille god løsning til mange sportsgrene.
Pay-Per-View løsning til store events
Ønsker du en PPV løsninger med mange kamera og fotografer, InPlayer betaling, ubegrænset antal bruger, mm. - ingen begrænsninger. Så lad os sammensætte en produktion som er tilpasset jeres behov og budget. Vi har erfaring fra såvel VM Mesterskab som størrer Danske events.
Udfyld formularen og modtag adgangskode til lille online demo eller ring og få en snak om hvordan vi kan hjælpe jer, med PPV fra jeres sport. Jeg hedder Kurt Simonsen og kan træffes på 29 66 77 66